Współpraca

Nie radzisz sobie ze stresem, pracą pod presją lub swoimi emocjami? Uważasz, że możesz więcej, ale czujesz, że coś Cię ogranicza? Czujesz, że stres Cię wyniszcza?

Jeżeli czytając to poczułeś szybsze bicie serca i być może lekko zaświeciła Ci się czerwona lampka w Twoim umyśle z migającym napisem „o kurza stopa, co Ty paprykujesz gościu, czytasz mi w myślach”, to nie zastanawiaj się ani chwili dłużej. Po prostu napisz do mnie i sprawdź jak możemy razem pracować.

Z góry zaznaczam, będę dużo pytał i obiecuję- nie będziemy gźdurać w przeszłości. Rozegramy to tu i teraz. Uprzedzam, robię tylko jedną/dwie sesję dziennie dbając o to, aby mój poziom energii był wysoki. Możesz być pewien, że na sesję z Tobą przyprowadzę 100% siebie. Pisz do mnie. Odpowiadam na każdą wiadomość.

Jedna sesja to 60 min drogi od problemu do rozwiązania.

Co otrzymasz? Z pewnością poszerzenie świadomości, rozwiązania i wsparcie.

Jak się poczujesz? Na pewno lepiej, lżej, pewniej i luźniej, ale to i tak tylko początek.

Wysyłając wiadomość:

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Polityką Prywatności oraz na kontakt e-mail i/lub telefoniczny w celach związanych z odpowiedzią na moje zapytanie. Równocześnie przyjmuję do wiadomości, że Administratorem moich danych osobowych jest Adrian Kaczkowski – stresujsie.pl, który dokłada wszelkich starań, by moje dane były bezpieczne.Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora w celu marketingu usług i towarów Administratora i podmiotów współpracujących z Administratorem, w tym na otrzymywanie informacji handlowej na podany przeze mnie e-mail lub numer telefonu. Zgoda powyższa może być cofnięta w dowolnym momencie. Szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce prywatności